Takkrona 1900-talets mitt
2019-04-30
637962
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKKRONA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, kupor i opalinglas, höjd ca 60, diameter 60 cm
Brukslitage