Poul Henningsen ´´PH-5´´ taklampa
2019-04-30
637920
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POUL HENNINGSEN, "PH-5", taklampa, Louis Poulsen, Danmark, skärmar i vit plåt med lila reflektorskärmar, diameter 50 cm, vitplast käpa medföljer
Bruksslitage, märken, ställvis förlust av färg, käpan med en nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen