Oljemålning 1700-tal
2019-04-24
637881
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt, olja på duk, ca 50x41 cm
Skada