Oljemålning
2019-04-26
637863
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): I konstnärsateljen, osignerad, olja på duk, ca 41x32