Anshelm Dahl oljemålning
2019-04-25
637788
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Höstlandskap, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, ca 70x100 cm