Lena A Linderholm färglitografi
2019-04-24
637745
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Blomsterstillben, signerad Lena A Linderholm, 1/175, färglitografi, bladstorlek ca 59x87 cm, oramad