Stockholmsmotiv oljemålning
2019-04-24
637735
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv från Gamla Stan, monogramsignerad ÅR, olja på duk, ca 150x100 cm
Ojämn duk, skada på duk