Peter Dahl litografier
2019-04-25
637712
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Fredmans Epistlar, 5 st, Nr 80, 71, 69, 81, samt en utan textsignerade, litografier, 29x43 cm samt 36x49 cm