Anton Genberg oljemålning
2019-04-25
637692
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANTON GENBERG (1862-1939): Landskapsmotiv, signerad Ant Genberg, olja på pannå, 28x35 cm
Dedikation