Lennart Rodhe färglitografi
2019-04-30
637681
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Abstrakt komposition, signerad Lennart Rohde, daterad 1991 och numrerad 24/75, färglitografi, bildstorlek ca 15x14 cm
Ej examinerad ur ramen