Gunghäst 1900-talets första hälft
2019-04-29
637672
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, bemålad, höjd ca 88, längd 135 cm
Slitage, färgbortfall