Pablo Picasso färglitografi
2019-04-30
637631
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PABLO PICASSO (Spanien, 1881-1973): ´´La petite Corrida´´, signerad Picasso och daterad 23.11.57 i trycket, färglitografi, bladstorlek ca 30.5x24 cm.
Ej examinerad ur ramen