Ljuskrona
2019-04-24
637598
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, för 5 ljus, förgylld stomme, höjd ca 41, diameter 42 cm