Taklampa
2019-04-25
637596
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1930/40-tal, sex ljuspunkter, patinerad metall med zodiaktecken i relief, höjd ca 65, största vidd 74 cm
Såldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej