Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
HALLBYRÅ, Riopalisander (Dahlbergia Nigra), 1960-tal, med lådor, etikettmärkt Glas & Trä, Hovmantorp, höjd ca 45, ca 116x45 cm
Fläckar, repor, tryckmärken
637509
2019-04-23