Adrian Van Arkel oljemålning
2019-04-23
637484
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): Stockholmsmotiv, signerad, olja på duk, ca 49x69 cm