Adrian Van Arkel oljemålning
2019-04-23
637483
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): Stockholmsmotiv, signerad, olja på duk, ca 65x50 cm