Kaffeservis
2019-04-25
637461
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, rokokostil, Svenska importstämplar, omkring 1900-talets första hälft, bestående av kanna, sockerskål och gräddkanna, total vikt ca 730 g
Smärre slitage