Ljusplåtar
2019-04-28
637420
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, 1900-tal, för 1 ljus vardera, höjd ca 37 cm
slitage