Ljuskrona
2019-04-26
637380
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 2000-tal, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, för fyra ljuspunkter, höjd ca 33 cm, diameter ca 33 cm
Några mindre nagg, några prismor saknasej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen