Bordslampa
2019-04-24
637368
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPA, Italien, 1950-tal, lackerad och kromad metall, höjd ca 45
Smärre slitage, funktionen garanteras ej