Cahmpagnekylare
2019-04-24
637346
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, för 4 flaskor med behållare för is, samtida, märkt Chateau Cos d´Estournel samt Che´nas, vitmetall, höjd ca 22, 32x32 cm
Bucklor, slitage