Alimi Adewale
2019-04-23
637331
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ALIMI ADEWALE (född 1974): Komposition, akryl på duk, signerad samt daterad Alimi -15, mått ca 60x50 cm
Intäkterna går oavkortat till barnhemmet Eruobodo house för funktionshindrade barn, ljebu-Ode i Nigeria.