Alimi Adewale oljemålning
2019-04-23
637330
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ALIMI ADEWALE (1974-): Komposition, akryl på duk, signerad samt daterad Alimi -15, mått ca 60x50 cm
Intäkterna går oavkortat till barnhemmet Eruobodo house för funktionshindrade barn, Ijebu-Ode i Nigeria.