Jan Horstmann oljemålning
2019-04-23
637253
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN HORSTMANN (Tyskland, 1894-1982): Marinmålning, signerad Jan Horstmann, olja på pannå, ca 60x70 cm