Bojaner
2019-04-24
637218
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOJANER, 4 st., porslin, Kina, 18/1900-tal, 3 med lock, höjd exkl. lock ca 20-24 cm
nagg