Takarmatur
2019-04-24
637217
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, sannolikt Italien, stomme i mässing behängd med olikslipade prismor, höjd ca 60
Bruksslitage, funktionen garanteras ej