Spegel venetiansk stil
2019-04-24
637173
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1900-tal, venetiansk stil, fasettslipat glas, höjd ca 76x47 cm
Slitage