Pastell 1900-tal
2019-04-23
637101
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MOGEN KAI NØRREGAARD (1900-tal): Arkitekturstudie, osignerad, pastell, ca 52x45 cm