Uno Vallman oljemålning
2019-04-26
637093
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad Uno Vallman, daterad 1964, olja på duk, ca 63 x 53 cm
Mindre krackeleringar