Carl Köhler
2019-04-22
637083
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL KÖHLER (1919-2006), Vid brygghuset, signerad C. KÖH., olja på duk, ca 50x61 cm