Uno Vallman oljemålning
2019-04-26
637082
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Spelande man, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 63 x 51 cm
Krackeleringar