Carl Köhler Stockholm
2019-04-21
637075
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL KÖHLER (1919-2006): Kajplats - Stockholm, signerad C. KÖH., olja på duk, ca 60x73 cm