Johan Bladh oljemålning
2019-04-21
637071
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHAN BLADH (1893-1976): Motiv från Jämtland, signerad och daterad Johan Bladh 51, olja på duk, ca 60x73 cm