Uno Vallman oljemålning
2019-04-26
637065
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Hamnmotiv, signerad Uno Vallman, daterad 1962, ca 48 x 59 cm