Maraboupokalen Borgila
2019-04-23
637062
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VAS, sterlingsilver, Borgila Stockholm 1963, "Maraboupokalen", invändigt förgylld, höjd 16 cm, vikt ca 403 g
SMärre slitage