Lena A linderholm förglitografi
2019-04-24
637059
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Blomsterstillben, signerad Lena A Linderholm, 2/175, färglitografi, bladstorlek ca 59x87 cm, oramad