Tapio Wirkkala vas Kantarelli
2019-04-23
637047
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAPIO WIRKKALA, "Kantarelli", vas, Iittala, linjeslipad dekor, signerad Tapio Wirkkala Iittala och daterad -55, höjd ca 13,5 cm