Joseph Milne oljemålning
2019-04-21
637046
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOSEPH MILNE (1857/61-1911): Strandvy, olja på duk, signerad J Milne, ca 26x36 cm