Johan Bladh
2019-04-24
637039
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHAN BLADH (1893-1976): motiv av slussen, Stockholm , signerad Johan Bladh -62, olja på duk, ca 61x50 cm