Ljusstakar silver Olof Robert Lundgren Åbo
2019-04-21
637023
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, senempire, dekor med eklöv, lösa ljusmanchetter, stämplade Olof Robert Lundgren, Åbo 1854, höjd 22 cm
Mindre skador och bristningar