Orientmatta persisk sannolikt Afshar
2019-04-23
637020
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ORIENTMATTA, Persisk, sannolikt Afshar, semiantik, ca 275 x 158 cm
Bruksslitage, kantskador