Uno Vallman oljemålning
2019-04-26
636991
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Strandmotiv, signerad Uno Vallman, daterad 1962, olja på duk, ca 48 x 60 cm