Uno Vallman oljemålning
2019-04-26
636839
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): "Lindersåker", signerad Uno Vallman, daterad 1959, olja på duk, ca 32 x 39 cm