Stolar
2019-04-22
636776
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st, sannolikt Tord Björklund, 1980-tal, IKEA, stomme i svartlackerad bok, lösa sitsar klädda i mönstrad textil, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage