Erland Cullberg oljemålning
2019-04-19
636648
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 92x82 cm