Oljemålning
2019-04-21
636633
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, motiv med läsamde kvinna, monogramsignerad FJ, olja på duk, ca 44x38 cm