Bordslampa
2019-04-21
636595
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, folierad metall, höjd ca 58 cm
Slitage, funktionen garanteras ej