Lennart Aschenbrenner färglitografi
2019-04-19
636591
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition, signerad och daterad Aschenbrenner -88, 68/75, färglitografi, ca 103x73 cm