HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1960/70-tal
2019-04-26
636564
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1960/70-tal, vitlackerad, 8 ljusarmar, höjd ca 127 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad